Get Adobe Flash player

Kuchyně  je srdcem každé domácnosti, a proto patří mezi nejdůležitější a většinou i nejnákladnější  položky při zařizování bytu či domu. Konzultovat profesionály se vyplatí již před případnými stavebními úpravami. Cena u stejného návrhu se pak může od různých dodavatelů lišit i v řádech tisíců, proto doporučujeme obracet se  přímo na výrobce -  u nás neplatíte žádné zbytečné náklady jako je pronájem showroomu a personál kuchyňského studia. Náklady v naší cenové nabídce vycházejí z nákladů na materiál, práci a montáž nábytku, samozřejmostí je poradenství s instalacemi při plánování kuchyně a 3D návrh zdarma.

           

Korpus kuchyně vyrábíme přímo na míru, nepoužíváme žádné prefabrikované moduly - přizpůsobíme jej ergonometricky Vašim potřebám aprostoru. Dokážeme vyrobit kuchyni Vašich představ i v atypickém prostoru. Kvalita našeho nábytku je vysoká, záruka na kuchyni je 36 měsíců, pozáruční servis je samozřejmostí.

Nabízíme  řešení s využitím nejmodernějšího kuchyňského kování, pracovních desek, dvířek i korpusů od předních českých i zahraničních výrobců (matné folie, vysoký lesk, dřevodekory, cokoliv dle Vašeho vkusu). Umíme nabídnout efektní řešení s ohledem na Vaše rozpočtové možnosti.

 

Kuchyne-_teak_jakarta_a_bily_fladr_folie

Zprostředkujeme nákup kuchyňských spotřebičů a jejich zabudování.

Zajistíme odbornou výrobu a montáž v dodacích lhůtách dle domluvy se zákazníkem.

Inspirujte se v naší fotogalerii! 

Těšíme se na spolupráci!